Porady prawne online

W celu szybkiego i wygodnego uzyskania pomocy prawnej, oferujemy możliwość skorzystania z porad prawnych online. W tym celu konieczne jest opisanie problemu prawnego za pomocą poniższego formularza kontaktowego, dzięki czemu możliwa będzie wycena porady prawnej. Po zaakceptowaniu warunków finansowych zostanie udzielona porada prawna w formie elektronicznej na podany adres poczty elektronicznej. Jeżeli dla potrzeb udzielenia porady prawnej koniecznym jest przedstawienie dokumentów, prosimy o skorzystanie z adresów e-mail, podanych w zakładce kontakt.

Przed udostępnieniem danych osobowych, proszę zapoznać się z zasadami ich przetwarzania dla potrzeb udzielenia porady prawnej online TUTAJ Ich administratorami będą:

Kancelarie Radców Prawnych
Agata Baran i Tomasz Leśniak

ul. Konarskiego 25, 33 - 100 Tarnów
tel. 600 620 122
tel. 14 639 11 93

Zgoda RODO:   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Dane te nie są przekazywane osobom trzecim. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub zaprzestania ich przetwarzania. Administratorami danych osobowych są kancelarie radców prawnych Agaty Baran i Tomasza Leśniaka.