Kancelaria

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem prawników, który dzięki dotychczas zdobytej fachowej wiedzy i bogatemu doświadczeniu zawodowemu zapewnia świadczenie najwyższej jakości pomocy w zakresie obsługi prawnej. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie działań podejmowanych w sprawie. Naszym celem jest osiągnięcie rezultatu oczekiwanego przez naszych klientów, którzy jednocześnie mają pewność, że ich sprawa została powierzona kompetentnym i wykwalifikowanym prawnikom.

Poprzez stały rozwój, podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz kształtowanie wzorowych relacji z klientami, staramy się zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług prawnych.

Jako radcy prawni występujemy w roli pełnomocników procesowych w sprawach toczących się zarówno przed sądami powszechnymi wszystkich instancji jak i przed sądami administracyjnymi. Jako prawnicy reprezentujemy naszych klientów także przed organami administracyjnymi i egzekucyjnymi nie tylko w Tarnowie. Oferujemy także porady prawne, sporządzanie pism procesowych, przygotowywanie opini prawnych oraz projektów umów.

Radcom prawnym i innym prawnikom oferujemy zastępstwo substytucyjne na obszarze właściwości m.in. Sądu Okręgowego w Tarnowie, Krakowie, Rzeszowie, Nowym Sączu, Krośnie.